اخبار استان

 اهداء لوح تقدیر به همکار رتبه برتر کشوری کانون بازنشستگان

اهداء لوح تقدیر به همکار رتبه برتر کشوری کانون بازنشستگان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه با اهداء لوح تقدیر از همکار بازنشسته این اداره کل بعنوان رئیس کانون بازنشستگی کشوری استان که کانون برتر شناخته شده بود قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، احد جلیلیان مدیر کل حفاظت محیط زیست با حضور روسای کانون های بازنشستگی استان از فریدون منصوری همکاربازنشسته که رتبه برتر کشوری در کانون بازنشستگان کسب کرده، با اهداء لوح و هدیه قدردانی کرد.

وی گفت: امروزه دنیا پذیرفته است که حیات انسان به حفاظت محیط زیست وابسته است و سلامت جامعه خط قرمز ماست و همکاران ما فداکارانه در این زمینه اقدام می کنند اما گستردگی موضوعات محیط زیستی ،مشارکت همگانی و به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت و تجارت بازنشستگان برای ما یک اولویت است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: در راستای پیشبرد اهداف محیط زیستی و تکریم بازنشستگان عزیزبرای ایجاد بستر مناسب ، در حال برنامه ریزی هستیم بلکه با اختصاص فضای لازم برای حضور مستمر عزیزان و انعقاد تفاهم‌نامه، تشکیل تعاونی با مشارکت بازنشستگان در خدمت این عزیزان باشیم و از تجربیات و دانشی که در طول خدمت خود کسب کرده اند بهره مند شویم.

این مقام مسئول در ادامه با پیشنهاد زمینه های همکاری گفت: ایجاد خانه محیط زیست ،عضویت وصدورکارت همیاری و تشکل محیط زیستی توسط کانون بازنشستگان بسیار ارزشمند و اثرگذار است و انتظار تعامل بیشتری را در این خصوص داریم.

در ادامه مسئولان کانون بازنشستگان حاضر در نشست به بیان دیدگاه های خود پرداختند و برای مشارکت در موضوع محیط زیست اعلام آمادگی کردند.
در این مراسم معاون توسعه مدیریت و رؤسای ادارات حراست و بازرسی و محیط زیست انسانی اداره کل و تورج بهمن رئیس کانون و مشاور استاندار در امور بازنشستگان ، بهمنی از کانون دانشگاه علوم پزشکی، شیخ حسینی رئیس شورای کانون بازنشستگان کشوری استان نیز حضور داشتند.
 
بيشتر
سال 1402 سال مهار تورم، رشد تولید