اخبار استان

کشف و ضبط لاشه یک رأس گراز وحشی از یک شکارچی متخلف

کشف و ضبط لاشه یک رأس گراز وحشی از یک شکارچی متخلف

یک نفر شکارچی متخلف که اقدام به شکار گراز وحشی کرده بود با تلاش مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کرمانشاه دستگیر و به دام افتاد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، در پی گزارش واصله از همیاران و دوستداران محیط زیست به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرمانشاه مبنی بر شکار یک رأس گراز توسط یک نفر فرد متخلف در کرمانشاه، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان پس از بررسی یک دستگاه مینی بوس، موفق به کشف و ضبط لاشه یک رأس گراز وحشی شدند.

محمدحسین فلاحتی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: این فرد متخلف برای طی مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

وی افزود: همکاران و مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کرمانشه بصورت شبانه روز در حال پایش مناطق تحت مدیریت هستند و در صورت مشاهده با هرگونه تخلف زیست محیطی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی به شدت برخورد خواهیم کرد.

فلاحتی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دوستداران و همیاران محیط زیست مبنی بر دغدغه آنان در امر حفاظت و صیانت از محیط زیست از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را سریعاً با شماره تلفن: 08338236733 در میان بگذارند.

 
بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید