اخباراخبار
1397/10/16 يكشنبه شکارچی متخلف گراز وحشی در سرپل ذهاب به دام افتاد یک نفر شکارچی متخلف که اقدام به شکار گراز وحشی در سرپل ذهاب کرده بود با تلاش مأمورین یگان حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب دستگیر و به دام افتاد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، در پی گزارش واصله از همیاران و دوستداران محیط زیست به اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب مبنی بر شکار گراز توسط یک نفر فرد متخلف در سرپل ذهاب، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان با حکم قضایی ورود به منزل متخلف، موفق به کشف و ضبط لاشه دو رأس گراز وحشی از وی شدند. شهرام مظفری زاده رئیس اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب با اعلام این خبر گفت: پس از تعیین میزان ضرر و زیان وارده به محیط زیست، فرد متخلف برای طی سایر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب در ادامه افزود: همکاران و مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بصورت شبانه روز در حال پایش مناطق تحت مدیریت هستند و در صورت مشاهده با هرگونه تخلف زیست محیطی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی به شدت برخورد خواهیم کرد.

مظفری زاده در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دوستداران و همیاران محیط زیست مبنی بر دغدغه آنان در امر حفاظت و صیانت از محیط زیست از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را سریعاً با شماره تلفن: 08342222600 در میان بگذارند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر